پست ثابت 40 روزه (هر روز خوانده شود)

من میتوانم

بزرگ نوشتم تا یادم نره که به خودم و زندگی مون یه فرصت 40 روزه دادم. میخوام از خودم شروع کنم. هرکسی خودش خوب میدونه که چه اخلاقای خوبی داره و چه اخلاقای بدی داره به همین خاطر من اینجا لیست کارایی که میخوام تو این 40 روز انجام بدمو مینویسم تا یادم بمونه و بفهمم که زندگی بچه بازی نیست و باید واسه نگه داشتنش همیشه تلاش کرد.

میخوام کاری کنم که همسرم همیشه دوستم داشته باشه . میخوام درک کنم که گاهی ممکنه همسر من هم با نظر من مخالف باشه. میخوام درک کنم که کارای دیگران هیچ ربطی به همسرم نداره. میخوام همیشه ظاهر مرتب و تمیزی داشته باشم. میخوام درک کنم که همسرم خسته است و بیش از توانش داره واسه زندگیمون میذاره.

همین جا اعلام میکنم که این فرصت 40 روزه یه چیزی شبیه شروع دوباره است. اعتراف میکنم که خیلی سخته اما مطمئن هستم که با توکل بر خدا موفق میشم.

یه سری کارای مهمتر هم که باید انجام بدم و هرگز یادم نره اینه که هرموقع عصبانی هستم یا همسری عصبانی هست سکوت کنم و هیچی نگم. و بهترین کار میتونه این باشه که خودمو به یه کاری سرگرم کنم.

در دوره خاص زنانگی هم باید به بهترین نحو اعصابمو کنترل کنم و برای این دوره ه برنامه پرو پیمون بریزم تا کمتر مثل جناب آقای داگ کسی رو اذیت کنم.

و سعی میکنم در هیچ موردی با هیچ کسی از زندگیم صحبت نکنم و فقط فقط بین خودمون مشکلمونو حل کنم.

همیشه شروع سخته اما اون چیزی که باعث میشه ادامه بدی هدفه و من هدفم فقط فقط زندگی در کنار همسرمه.

یا علی ...

/ 62 نظر / 41 بازدید
نمایش نظرات قبلی
صدف

محبوبه بدو اون آدرسو بده بیاد من و مریم مردیم تو این لباسا ..... آخه من چجوری شبا با این ندل مو بخابم ؟؟؟هان؟؟ عروسی رو یه هفته زودتر بندازدیگه دخمل بخاطر موی منو مریم :-D کی لی لی لی لی لی .....

گل بانو

رمز؟[دلشکسته]

آرتیستون

موفق باشی عزیزم[لبخند]

ســـارابی وبلاگ

ایشالا خوش و خوشبخت بمـــــــــــونی عزیزم از خدا بهترین ها رو میخوام برات

یک مادر

سلام عزیزم مطمئنم که تو می تونی موفق باشی گلم

مریم

سلام عروس خانوم. خوبی؟ کجایی؟ خوب سرت گرم شده محبوبه. بیا دیگه دلمون برات تنگیده

Farzane

بازگشت ناگهانی شما رو به وبلاگ تبریک گفته و برای خودمان از دست تو آرزوی صبر می نماییم[شیطان]

یک مادر

سلام خانم خونه قوربون دل مهربون و نازت برم من هم مطمئنم که میتونی